شرایط بازگشت کالا

تلاش پت شاپ برتر این است که مشتریان ما خرید آسوده و امن همراه با رضایت کامل از مصولات خریداری شده داشته باشند. علیرغم همه‌ی تلاش‌های همکاران ما، ممکن است پس ازخرید، به هردلیلی تصمیم به مرجوع کردن کالای خریداری شده داشته باشید. این پت شاپ، این امکان را برای شما در نظر گرفته است که با آسودگی خاطر در مدت زمان ۷ روز بعد از دریافت کالا و مطابق با شرایط و قوانین درج شده در این صفحه نسبت به مرجوع کردن کالا به پت شاپ اقدام کنید.

لطفا اگر در متن زیر اطلاعات مورد نظر در رابطه با بازگرداندن محصول را پیدا نکردید، با ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

عدم تطابق کالای دریافتی و سفارش داده شده
 • اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

در موارد عدم تطابق کالا، ضروری است حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است، در صورت ارسال کالا با عدم تطابق کالای سفارش داده شده هزینه بازگرداندن کالا و یا وجه خرید به عهده پت شاپ می باشد.

عدم تناسب سایز کالای خریداری شده

به دلیل رعایت نکات بهداشتی، مشتری می‌پذیرد در اولین فرصت و حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش، به دفتر فروشگاه اطلاع دهد.

درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کالا صرفا امتحان شده باشد و در وضعیت اولیه و نو باشد و روی کالا هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن حیوان وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک و سایر ملحقات جدا نشده باشد. در صورت انتخاب سایز اشتباه و درخواست تعویض محصول، هزینه های بازگشت و ارسال مجدد کالا بعهده مشتری می باشد.

ایراد یا اشکال فنی در کالای خریداری شده

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پت شاپ بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. براین اساس لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان ۷ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری گردد.

این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی مانند آن روی بدنه) که در اثر استفاده نادرست مشتری از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

مرجوع کردن کالا به دلایل شخصی و انصراف از خرید

محصولات قبل از باز شدن از بسته اصلی، قابلیت مرجوع کردن با هماهنگی دفتر فروشگاه را دارا هستند. لطفا جهت مرجوع کردن کالای دریافتی حداکثر تا ۲۴ ساعت از تاریخ تحویل نسبت به هماهنگی بازگرداندن کالا با دفتر فروشگاه از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید. به درخواست‌هایی که بعد از ۲۴ ساعت از تاریخ تحویل ثبت می شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین در این موارد هزینه ارسال و بازگرداندن کالا به عهده مشتری می باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

همچنین برای مرجوع کردن کالا کارتن اصلی و کلیه ملزومات و ملحقات بدون هیچگونه تغییری مورد نیاز است. درصورت مخدوش شدن کارتن و یا بسته بندی اصلی از بازگرداندن کالا معذوریم. در صورت انصراف از خرید بعد از سفارش و قبل تحویل، سریعا مراتب را از طریق تلفن و یا ایمیل به اطلاع پت شاپ برسانید. در صورت انصراف بعد از ارسال کالا هزینه ارسال متوجه مشتری می باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

محصولات بهداشتی، درمانی یا حساسیت محور

کلیه محصولات بهداشتی و درمانی یا حساسیت محور که به دلایل بهداشتی امکان استفاده مجدد آن برای حیوان دیگر میسر نیست، در صورت باز شدن پلمپ کالا، ضمانت بازگشت نخواهند داشت.

بازگرداندن کالایی که با کوپن تخفیف خریداری شده

درصورت مرجوع کردن کالایی که برای خرید آن از کوپن تخفیف استفاده شده، در صورت صحت شرایط مندرج در این صفحه و موافقت فروشگاه با بازگرداندن وجه، وجه پرداختی بعد از کم کردن تخفیف کوپن، ظرف ۴۸ ساعت به حساب مشتری واریزخواهد شد.

موارد مهم پیش از ارسال کالا به دفتر پت شاپ برتر

درصورت مطالعه موارد فوق و در خواست بازگرداندن کالا قبل از هر اقدامی حداکثر تا ۲۴ ساعت از تاریخ سفارش و یا تحویل از طریق ایمیل و یا تلفن با دفتر فروشگاه تماس بگیرید. همکاران ما روند دقیق مرجوع کردن کالا را برای شما توضیح خواهند داد.

 • از ارسال کالا به دفتر فروشگاه بدون هماهنگی خودداری نمایید.
 • حداقل زمان برای تعویض و ارسال مجدد (در صورت موجود بودن کالا) سه روز کاری از زمان دریافت کالا در دفتر فروشگاه خواهد بود.
 • کالای باز نشده اصلی به همراه کلیه ملحقات، بسته بندی و ارسال گردد. لطفا برای اطلاع از هزینه های احتمالی ارسال، موارد بالا را ملاحظه بفرمایید.
 • لطفا از نوشتن توضیحات یا آدرس برروی بسته بندی محصول خودداری نمایید. انجام این کار امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • لطفا بعد از هماهنگی های لازم فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست سفارشی، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.
 • مشتریان محترم ساکن تهران برای بازگرداندن کالا توسط پیک با دفتر فروشگاه تماس حاصل کنند.
 • مشتریان ساکن شهرستان ها حتما برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده نمایند. در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه پت شاپ برتر نخواهد بود.
 • ممکن است به علت اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل بازگرداندن، تعویض کالا میسر نباشد و فقط وجه خرید مسترد خواهد شد. از این رو مسئولیتی متوجه این پت شاپ نمی باشد.
 • بسته خود را به آدرس درج شده در صفحه تماس با ما ارسال نمایید.
آسیب دیدگی کالا در هنگام تحویل به مشتری

لطفا در صورت آسیب دیدگی و یا باز شدن بسته از دریافت اجناس خودداری فرمایید و مراتب را سریعا به دفتر پت شاپ اطلاع دهید تا نسبت به ارسال مجدد سفارش اقدام گردد. در صورت آسیب دیدگی کالای ارسال شده با پست یا پیک، با توجه به بسته‌بندی صحیح و اصولی قسمت ارسال پت شاپ، خسارت احتمالی متوجه شرکت حمل و نقل می باشد.

اجناسی که از پس از تحویل از بسته اصلی خارج شوند و یا بسته غذایی که باز شود به هر دلیلی اعم از نخوردن حیوان یا اندازه مناسب نبودن مرجوع و یا پس گرفته نمی شود. لذا در هنگام خرید توجه لازم را بعمل آورید. اجناسی که بعد از تحویل بخاطر استفاده و یا حمل و نقل ناصحیح مشتری دچار آسیب دیدگی شوند از این قاعده مستثنا نیستند و شامل شرایط مرجوعی کالا نمی‌باشند.