معرفی

معرفی برند غذای سگ و گربه هیلز (Hill’s)

محصولات هیلز

شاید به جرات بتوان گفت بسیاری از افراد یا خانواده هایی که سگ یا گربه ای را به فرزندی قبول کردند، شناخت درستی از برندهای غذای خانگی که در بازار ایران عرضه میشود و خصوصیات و ترکیباتی که در تولید آنها به کار رفته است، ندارند و اغلب براساس آزمون و خطا، توصیه دوستان و آشنایان، پیشنهاد فروشنده و یا به صرف اینکه حیوان خانگی آنها اقبال بیشتری برای مصرف غذای خاصی از خود نشان می دهد اصرار بر خرید یک محصول یا برند خاص دارند بدون اینکه به خصوصیات ویژه آن محصول توجه داشته باشند.

در این سلسله نوشتار بر آن شدیم تا با معرفی برندهای معروف و طیف محصولات تولیدی آنها، ضمن افزایش میزان شناخت شما، امکان مقایسه و انتخاب آگاهانه تر محصولات متناسب با نیازهای خاص حیوانی خانگی تان را برای شما فراهم کنیم.

درباره شرکت هیلز

شرکت مواد غذایی حیوانات خانگی هیلز در بهار 1907 در کشور آمریکا تاسیس شد. در دهه 1930 این شرکت غذای حیوانات مزرعه، غذای سگ و گوشت اسب را برای مصرف انسان تولید می‌کرد و محصولات خود را به بازارهای نروژ، سوئد، فنلاند و هلند ارسال می نمود. در سال 1939 بود که مرد جوان نابینایی به نام موریس فرانک به همراه سگش بادی، توانست به سراسر آمریکا سفر کند. بادی از نارسایی کلیه رنج می برد و آقای فرانک از دکتر مارک موریس برای درمان سگش کمک خواست.دکتر موریس معتقد بود که می تواند یک راه حل تغذیه ای برای مشکلات بادی بیابد، بنابراین او با همسرش، لوئیز موریس، در آشپزخانه خود یک ترکیب غذایی جدید برای حیوانات خانگی تهیه کردند و این سرآغاز ورود آنها به عرصه تولید غذای حیوانات خانگی شد.

در سال 1968، خط تولید غذای حیوانات خانگی از طریق دامپزشکان و متخصصان حیوانات خانگی این شرکت در دسترس قرار گرفت. این خط به گسترش خود ادامه داد و شامل بیش از 60 نوع غذای حیوان خانگی با نام تجاری رژیمی (غذاهای تجویزی برای گربه‌ها و سگ‌های مبتلا به بیماری‌های خاص) و غذاهای حیوانات خانگی با نام تجاری Science Diet (فروش از طریق دامپزشکان و فروشگاه‌های تخصصی حیوانات خانگی) شد. در حال حاضر این شرکت یکی از شرکت های تابعه Colgate-Palmolive است و محصولات غذایی سگ و گربه آن از تنوع بالایی در غذای خشک، کنسرو، پوچ و تشویقی برخوردار بوده و به جهت کیفیت بالا طرفداران زیادی را در اقصی نقاط دنیا جذب کرده و به بیش از 86 کشور دنیا صادر می گردد.

شرکت هیلز، به‌عنوان پیشرو در علم وتحقیقات غذایی پیشرفته، برند شماره 1 پیشنهادی و مورد تایید انجمن دامپزشکی ایالات متحده می باشد.

برند هیلز

فلسفه کاری شرکت هیلز

هیلز از 3 اصل راهنما به عنوان فلسفه کاری خود بهره می برد ودر تلاش برای ایجاد دنیایی بهتر برای نسل‌های آینده حیوانات خانگی، مطابق با سه اصل متمایز عمل می کند:

 • تغذیه مبتنی بر علم

ما معتقدیم که علم بهترین راه برای ارائه بهترین مراقبت از حیوان خانگی شماست. متخصصان تغذیه و دامپزشکان ما، به دنبال پیشرفت های جدیدی هستند که می تواند زندگی سگ یا گربه شما را به سمت بهتر شدن تغییر دهد.

 • حیوانات خانگی مردم را دور هم جمع می کنند

حیوانات خانگی راهی برای تغییر ما به عنوان یک فرد و به عنوان یک جامعه دارند. ما نیروی کار متنوعی را می پذیریم که با عشق به حیوانات خانگی گرد هم آمده اند.

 • کمک به سیاره زمین به عنوان میراث نسل جدید

ما متوجه هستیم که تصمیماتمان نه تنها برای امروز، بلکه برای فردای بعد از آن نیز تأثیری جهانی دارد. شیوه های تجاری ما همچنان به تکامل می رسد تا اجرای آنها حفظ زمین و منابع طبیعی را در ذهن داشته باشیم.

فرآیند تولید و کنترل کیفیت در هیلز

 • پیش تولید

بیش از 220 دامپزشک، دانشمندان علوم غذایی، تکنسین و متخصصان تغذیه در هیلز، تمام غذاهای حیوانات خانگی هیلز را برای رفع نیازهای خاص حیوانات خانگی شما ترکیب و فرموله می کنند.

 • تامین مواد تشکیل دهنده

هیلز مواد اولیه مورد نیاز خود را فقط از تامین کنندگانی می پذیرید که امکانات آنها با استانداردهای کیفی سختگیرانه مطابقت دارد و توسط Hill’s تایید شده است. نه تنها هر یک از مواد تشکیل دهنده برای اطمینان از ایمنی آنها در آزمایشگاه های هیلز، بررسی می شود، بلکه مشخصات مواد تشکیل دهنده هر محصول از حیث میزان مواد مغذی ضروری تجزیه و تحلیل می گردد تا اطمینان حاصل شود، حیوان خانگی شما فرمول دقیق متناسب با نیازخود را دریافت می کند.

 • تولید محصول

شرکت هیلز، ممیزی سالانه سیستم های کیفیت را برای تمام تاسیسات تولیدی خود انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند استانداردهای بالایی را که حیوان خانگی شما شایسته آن است رعایت می نماید. سرلوحه کار شرکت در مرحله تولید، انطباق کامل با شیوه های تولید (cGMP) و استانداردهای کیفیت بالای هیلز است بنحویکه غذای حیوان خانگی شما تحت شرایط تمیز و بهداشتی تولید شود.

 • محصول نهایی

روزانه بررسی های ایمنی نهایی بر روی هر محصول غذایی حیوان خانگی Hill’s انجام می شود تا از ایمنی غذای حیوان خانگی شما اطمینان حاصل گردد. علاوه بر این، تمام محصولات نهایی قبل از عرضه به بازار به صورت فیزیکی بازرسی و از نظر مواد مغذی کلیدی آزمایش می‌شوند تا اطمینان حاصل گردد که حیوان خانگی شما همان غذایی را تحویل می گیرد که قبلا مصرف کرده است.

محصولات هیلز براساس برندهای عرضه شده به بازار

محصولات غذایی شرکت هیلز تحت چهار برند مطرح تولید و به بازار عرضه می گردند، که عبارتند از :

 • Science Diet

شعار شرکت هیلز در تولید محصولات برند رژیم علمی (Science Diet)، «تغذیه مبتنی بر ساختار زیستی حیوانات برای کمک به بهترین دوست شما برای داشتن بهترین زندگی» است. برند رژیم علمی هیلز، مبتنی بر ساختار بیولوژییک سگ و گربه و با پیش بینی نیازهای در حال تغییر حیوان خانگی شما از یک توله سگ یا بچه گربه تا یک سگ یا گربه بالغ را پوشش می دهد. محصولات ارائه شده تحت عنوان برند رژیم علمی، طبف گسترده ای از محصولات تولید شده برای حیوانات خانگی سالم در هر سن و اندازه را در بر می گیرد. همچنین برای سگ ها و گربه های با نیازهای ویژه از جمله مدیریت وزن، گوارش سالم و موارد دیگر نیز محصولاتی تحت این برند عرضه می گردد.

همه غذاهای خشک برند رژیم علمی سه ویژگی مشترک دارند:

 • حاوی مواد طبیعی و با طعم عالی – با پروتئین با کیفیت بالا به عنوان ماده اولیه هستند؛
 • فرموله شده برای تغذیه دقیق جهت تقویت و حمایت از پوست، مو و مدفوع سالم حیوان
 • حاوی آنتی اکسیدان های اثبات شده بالینی برای داشتن یک سیستم ایمنی سالم هستند.
 • prescription-diet

حیوانات خانگی که با شرایط بهداشتی خاص روبرو هستند، بیش از هر زمان دیگری به تغذیه حمایتی نیاز دارند. به همین دلیل است که دامپزشکان رژیم غذایی هیلز، برند خاصی را برای پوشش نیازهای این دسته از حیوانات خانگی برای ارائه مراقبت های تخصصی و درمانی عرضه کرده اند. غذاهای رژیمی تجویزی، تغذیه درمانی برای طیف وسیعی از شرایط سلامتی سگ ها و گربه ها ارائه می دهند. این محصولات توسط تیمی از متخصصان تغذیه و دامپزشکان هیلز آزمایش و توسعه یافته اند، بنابراین می توانید مطمئن باشید حیوان خانگی شما از تغذیه درجه یک با حمایت علمی برخوردار است. اگر حیوان خانگی شما با یک بیماری خاص مواجه است، یا احساس می کنید که به حمایت بیشتری نیاز دارد، بدون شک محصولات برند رژیم تجویزی هیلز، یکی از انتخاب های اصلی شما با نظر دامپزشکان خواهد بود.

 • healthy-advantage

محصولات عرضه شده تحت برند مزیت سلامت (Healthy Advantage)، حاوی ترکیباتی است که مصرف آنها به حفظ سلامت حیوان خانگی شما کمک می کند. این محصول پیشرفته برای ارائه 5 مزیت ضروری جهت سلامتی سگ یا گربه شما، از جمله آنتی اکسیدان های اثبات شده بالینی برای حمایت از سیستم ایمنی حیوان، فرموله شده است. تغذیه با کیفیت بالا با استفاده از محصولات Healthy Advantage، همراه با فعالیت منظم و معاینات دامپزشکی، پتانسیل حیوان خانگی شما را برای داشتن زندگی شادتر و سالم تر به حداکثر می‌رساند.

 • bioactive-recipe

گروه چهارم محصولات هیلز تحت عنوان دستور غذای بیواکتیو شناخته می شود. با رشد و افزایش سن سگ ها، نیازهای تغذیه ای آنها تغییر می کند. از همین رو دستور غذای بیواکتیو هیلز، طیف وسیعی از محصولات را با مواد تشکیل دهنده و سوپرغذاهای انتخاب شده برای ارائه مزایای متناسب با هر سنی ارائه می دهد.

دسته بندی محصولات براساس دوره های عمر سگ و گربه

در یک دسته بندی دیگر محصولات غذایی شرکت هیلز را می توان در دو دسته غذای سگ و غذای گربه تقسیم بندی کرد که براساس دوره های عمر سگ ها و گربه ها، طیف گسترده ای از محصولات در برندهای چهارگانه هیلز برای پوشش نیازهای تغذیه ای آنها را در بر می گیرد.

 • غذای خشک و تر (سوپ)، تشویقی و کنسرو مخصوص بچه گربه
 • غذای خشک و تر (سوپ)، تشویقی و کنسرو مخصوص گربه بالغ یک تا شش سال
 • غذای خشک و تر (سوپ)، تشویقی و کنسرو مخصوص گربه بالغ هفت سال به بالا
 • غذای خشک و تر (سوپ)، تشویقی و کنسرو مخصوص توله سگ
 • غذای خشک و تر (سوپ)، تشویقی و کنسرو مخصوص سگ بالغ یک تا شش سال
 • غذای خشک و تر (سوپ)، تشویقی و کنسرو مخصوص سگ بالغ هفت سال به بالا

دسته بندی محصولات براساس وضعیت سلامتی حیوان خانگی

در یک دسته بندی دیگر محصولات شرکت هیلز را می توان براساس وضعیت و شرایط جسمانی سگ ها و گربه ها تقسیم بندی نمود. به عبارت دیگر، محصولات غذایی شرکت هیلز، با توجه به وضعیت جسمانی دلبند شما بنحوی فرموله شده است که در صورت داشتن نیازهای تغذیه درمانی، نگرانی های شما را بتواند برطرف سازد. محصولات درمانی هیلز موارد زیر را در بر می گیرد:

 • مراقبت از دهان و دندان
 • مراقبت از دستگاه گوارشی
 • حساسیت های غذایی
 • مدیریت گلوکز و قند خون
 • مراقبت از قلب
 • مراقبت از مفاصل و استخوان ها
 • حمایت از کلیه
 • مراقبت از کبد
 • پوست و مو
 • مراقبت از تیروئید
 • مراقبت های اورژانسی
 • سلامت دستگاه ادراری
 • مدیریت وزن

مجموعه هیلز صرفا فروش و تجارت در حوزه حیوانات خانگی را دنبال نمی کند، بلکه خود را متعهد به حمایت همه جانبه از حیوانات بی سرپناه و بدون سرپرست نیز می داند. براین اساس از سال 2002، مجموعه هیلز تلاش نموده است تغذیه مناسب و پناهگاه برای حیوانات خانگی بی سرپرست در طول 365 روز سال فراهم کند. نتیجه اینکه مجموعه هیلز توانسته است تا کنون برای بیش از 9 میلیون حیوان خانگی سرپناه فراهم کند و هر ساله تعداد فزاینده ای از حیوانات خانگی با حمایت های شرکت هیلز، شاد و سالم سرپناه پیدا می کنند.

منبع: وبسایت شرکت هیلز(hillspet.com)

هیلز

دیدگاهتان را بنویسید